Kodulehe ja e-poe valmistamine

Valmis veebileht! Saad meilt täiesti valmis veebilehe, mis ei vaja edasist töötlemist. Soovime Sinult ainult algandmeid ja lühikest kirjeldust, milline võiks tulevane leht kujunduslikult olla ja mida see võiks sisaldada.

Täida ankeet siin

Adapteeruv veebiaken! Meie poolt loodud veebilehti saab vaadata erinevatel seadmetel, näiteks tavalisel arvutiekraanil, tahvelarvutil või telefonis. Veebileht muudab ennast dünaamiliselt vastaval kuvari suurusele.

Täidame saidi sisuga! Teeme Sinu eest töö ära ja laeme üles teksti, mida on hiljem lihtsam asendada või muuta. Paneme paika ka fotogaleriid, mille sisu on hiljem lihtne täiendada.

Tugi ja koolitus! Peale lehe veebipanekut ei kao me kuhugi ja aitame ka edaspidi, kui miski ununes või tekib soov midagi teisiti seadistada. Abi saab meilt iga päev.

Veebilehekülje haldus! Meie pakume professionaalseid veebilehekülgede haldusteenuseid. Selleks, et Teie projekt ei mattuks tonnide viisi tekkivate surnud lehekülgede alla, tuleb seda pidevalt uuendada – lisada värskeid uudiseid ja temaatilisi artikleid. Sest alati ei jätku aega ega kannatust lehekülje täisväärtuslikuks toetamiseks. Niisuguse hooletuse tõttu kaob igasugune usaldus projekti suhtes nii külastajate kui ka sponsorite hulgas.

Konsultatsioon ja koolitus! Meie loodud kodulehed ei vaja programeerija abi, sest kõik on juba valmis. Veebilehe tekstide ja piltide muutmisega saab hakkama ka vähese arvutikogemusega inimene. Kodulehte on sama lihtne administreerida kui näiteks meili saata või Facebooki külastada.

Google AdWords ja SEO (Search engine optimization). Veebisaidi optimeerimine otsingu jaoks. Pakume Google AdWords teenust ja märksõnade korraldust. Google pakub spetsiaalset programmi, kuhu saab sisestada teie tegevusega seonduvaid märksõnu. Märksõnade eest tuleb maksta, aga need võimaldavad teie lehe paigutada otsingutes esimeste hulka. Saame teie eest selle korraldada ja oskame soovitada õiged sätted.

Veebilehe hinnas lepime kokku enne töö alustamist. Hind sõltub töö keerukusest, disainist, struktuurist ja funktsionaalsusest.
Tavaliselt paigutame Sinu saidi Zone.ee serveritesse. Selleks tuleb sõlmida Zone’iga kokkulepe, mille võime Sinu eest ära teha. Hinnakirjaga saab tutvuda siit.