WORDPRESS + WOOCOMMERCE

Internetipoe valmistamine

Woocommerce #ilmakuutasuta #mainekas #kergestiadministreeritav

Teenused 1

Äritegevuse viimine netiavarustesse kasvatab kindlasti sinu klientidehulka. Sellega seonduvalt muidugi suurendab see ka müüki. Internetipood või vähemalt toodetekataloog on suur samm edasi firma arengus ja toodete-teenust müügis.

Valmistame interneti poode WordPress ja Woocommerce platvormidel. Neid programme kasutab ca 1/4 veebipoodidest. Väga lihtne kasutada ja mis oluline – ilma kuumaksuta. Sobib nii väikesele kaubaartiklite arvule kui ka mõnele tuhandele.

Automaatne paigutus

Adapteeruva paigutusega leht avaneb mistahes seadmes, olgu see arvutiekraan, tahvel või telefon. Kõik veebi alalehed on seotud ühe internetiaadressiga (URL), mistõttu on lihtsam sisu (SEO) korraldada. Isereguleeruva disaini ja paigutusega leht näeb hea välja ka väiksema ekraani peal, seda eriti mobiiltelefonides mida kasutakse praegu palju.

Kiire ja effektiivne

Internetipoe saab tavaliselt valmis 1 kuu jooksul. On muidugi väiksemaid projekte, millele kuluv vaid mõni päev kuni nädal aga samas mahukama töö peale võib minna ka mitu kuud. Anname sulle garantii, et töötame koos seni, kui leht on valmis ja klient rahul resultaadiga.

Palju lisasid

Sõltumata lehe maksumusest sisaldub kogupaketis alati kaupade või teenuste kataloog, maksemoodul, ostukorv, tellimuse vormistamine, kontakvorm, turvapakett, läbimõeldud disain, SEO baasversioon, mitu keelt (vastavalt kokkuleppele), blog, Google kaart, konsultatsioonid halduse osas jps.

Lihtne hallata

Meie valmistatud internetipoodi on kerge hallata ja administreerida. Enamiku vajalike muudatustega saab tavaliselt meie klient ise hakkama, nagu näiteks kaupade-teenuste lisamine, fotode paigutus, menüüde, linkide ja tekstide korraldus.

Meie & WordPress + Woocommerce

Kui oleme töö valmis saanud, siis edaspidi on lihtne oma lehte edasi arendada. Sellega saada sa ka ise hakkama, kui arvad, et lehel võiks olla mingi lisafunktsioon. Samas kui tundub keerukas saame me alati appi tulla ja selle väikese lisatöö sinu eest ära teha.

Lihtsad veebilehed

alates 600 EUR (üks keel)

Isiklikud ja väikeste ettevõtete veebilehed
Temaatilised, blogid jms.

Keskmise suurusega veebilehed

alates 1 200 EUR (üks keel)

Suurema ettevõtte veeb, tootekataloogid, lihtsamad uudisteportaalid jms.

Suuremahulised veebilehed

alates 2 000 EUR (üks keel)

Internetipoed, portaalid, autode ja kinnisvara lehed jms.
 

Veebilehe arendus

#Wordpress #ilmakuutasuta #populaarne #kergestihallatav

Tänapäeval on suur osa veebiressurssidest loodud WordPress platvormil. Kasutajad kes on otsustanud WordPressi kasuks saavad lisaks garanteeritud boonuse – mitte ainult lihtsa administreerimisliidese vaid ka tuhandete kui mitte miljonite arendajate tavaliselt tasuta edasiarenduse. Seega pole sa seotud ühe itimehega, aga sinu veebilehe heaks töötavad paljud profid ja ka asjaarmastajad.

Meie kasutame erineveid WordPressi platvorme nagu näiteks Page Builder, Elementor, Visual Composer, WPBakery ja paljud muud suuremad ja väiksemad pluginad ja programmiosad. Seega ca kolmandik veebis olevatest lehtedest on valmistatud tasuta, või väga madala hinnaga WordPress platvormil. Kõik on läbimõeldud ja igati sobiv tänapäeva.

Teenused 2

Lisaväärtused

Sisu lisamine

Firma nimega e-post

Interaktiivsed bannerid

Tagasiside vorm

Analüütika

Veeboserverisse paigalus

Google kaart

SEO baasversioon

Küsi hinda juba täna!

Kontakt

Tel: +372 5213060
E-post: eva@spets24.ee